Spread the love

У суботу 17 квітня відбувся найпринциповіший поєдинок нашого чемпіонату. Адже зустрічалися дві головні команди «Шахтар» та «Динамо».

Одна з головних втрат матчу відбулася у «Шахтаря», адже за день до матчу він розірвав контракт з одним з головних лідерів – Тайсоном, який в свою чергу провів у клубі 8 років. Та не все так добре і у «Динамо», адже капітан команди Сергій Сидорчук також не зміг допомогти команді через перебір жовтих карток.
Також варто зазначити, що під час виконання гімну України руку на серці, окрім вже звичних натуралізованих українців Марлоса та Жуніора Мораєса, тримав ще Додо. Невже збірна України поповниться ще одним гравцем?
Свисток арбітра прозвучав рівно о 19:30 та матч розпочався доволі динамічно, адже вже на 3 хвилині матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Та, на жаль, наступний такий момент довелося чекати півгодини на 34 хвилині м’яч з одинадцятиметрового забив гравець «Динамо» Карлос Де Пена. Та з таким рахунком команди пішли на перерву.
Другий тайм, також видався не найвидовищним. Можливо на загальну атмосферу діяла вже звична у цьому сезоні заборона на проведення матчів з глядачами. Та врешті решт матч так і завершився з тим же рахунком.
За такого розкладу «Динамо» стає все ближче до такого очікуваного чемпіонства. Та має в своєму активі +10 пунктів у турнірній таблиці, та у разі перемоги у наступному матчі проти «Інгульця» стає недосяжним для найближчого суперника «Шахтаря» та оформить дострокову перемогу вперше за 5 років.